redakcja@dzienzadniem.pl - redakcja@dzienzadniem.pl - redakcja@dzienzadniem.pl - redakcja@dzienzadniem.pl - redakcja@dzienzadniem.pl - redakcja@dzienzadniem.pl - redakcja@dzienzadniem.pl - redakcja@dzienzadniem.pl - redakcja@dzienzadniem.pl - redakcja@dzienzadniem.pl - redakcja@dzienzadniem.pl - redakcja@dzienzadniem.pl - redakcja@dzienzadniem.pl - redakcja@dzienzadniem.pl

 

e-wydanie 1,09 zł

Berlin. Piętnasta Parada Miłości

23 lipca 2003
W sobotę 12 lipca niemal 60 tys. Polaków bawiło się wspólnie z prawie milionową grupą ludzi z całego świata podczas berlińskiej, piętnastej już, Parady Miłości. W tej grupie nie zabrakło mieszkańców obu naszych powiatów. Wszyscy są zgodni, że impreza odbywała się w bajecznej i bardzo przyjaznej atmosferze. Bawili się ludzie wszystkich ras, od najmłodszych po jesień życia. Poza nielicznymi incydentami, spowodowanymi nieostrożnością, nie było zadym. - Czuliśmy się jak wielka kochająca się rodzina - wspomina Jacek ze Świebodzina. - Nie było istotne duży, czy mały, czarny, czy żółty - każdy to przyjaciel. Atrakcją samą w sobie jest przepiękne widowisko, kolorowe przede wszystkim. Ciężko nam opisać całą moc wrażeń. Trzeba tam być z innymi, przeżyć z nimi, zobaczyć na własne oczy - zachęca Jacek. Edyta ze Świebodzina pojechała do Berlina z bratem Łukaszem i kolegą Kamilem. - Było cudownie - podkreśla - i za rok na pewno znowu pojadę! Parada wyrusza z dwóch stron miasta. Ulicami poruszają się tiry ze sprzętem nagłaśniającym, muzykami i didżejami, którzy demonstrują różne gatunki muzyki, porywającej uczestników do zabawy. Wrażenie robią kolorowe przebrania, specjalnie przygotowane na imprezę. Obie podążające ku centrum kolumny spotykają się pod Aniołkiem, gdzie wieczorem po raz kolejny prezentują się didżeje. - Odlot na całego - podsumowuje Jacek. wuz, (foto: Marek Obara)

Zostaw komentarz (0)

  

* Redakcja dzienzadniem.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników. Jednocześnie dzienzadniem.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, .trolling., sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników, osób trzecich, firm lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.
Wyslij ogłoszenie drobne SMS-em

Wpisz kod OGLOSZENIE.
(pamiętaj - wstaw kropkę po OGLOSZENIE.)
a następnie wpisz treść ogłoszenia (do 100 znaków)


Przykład: OGLOSZENIE.Sprzedam mieszkanie.Tel.0683822870

Treść nie może zawierać polskich znaków:
ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ż, ź
Pamiętaj - spacja, kropka, wykrzyknik to też są znaki
WYŚLIJ ogłoszenie na numer 71 100

Koszt ogłoszenia 1 zł netto
(1,23 zł z VAT-em)


Otrzymasz od nas potwierdzenie przyjęcia ogłoszenia do publikacji w tygodniku

Pomagamy zwierzętom