W weekend grała świebodzińska halówka
Wyniki sobotniej 1. kolejki (rundy II) XXII edycji Świebodzińskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej:
Nowy Dworek – Computec 0v3; Biuromax – Kico 1:5, bramki: Sz. Hukiewicz – Pisarski x 2, Podwyszyński, Sokoliński x 2; Seco/Warwick – Kulturka 2:7, bramki: Pietrzak, Gendera – Galas x 4, Melnyk x 2, Mikołajewski; Waluś Trans – Sulechów 3:3, bramki: Wycke, Walkowiak, samobójcza – Ślusarenko, Włosek
II kolejka – 5 stycznia 2020 (niedziela):
Kico – Computec 2:1, bramki: Pisarski, Rogowski – Rafalik; Waluś Trans - Nowy Dworek 3v0;
Sulechów - Seco/Warwick 2:0, bramki: Kudła, Ślusarenko; Kulturka – Biuromax 10:0, bramki: Druchimennyi x 3, Melnyk, Łukasz Bąk x 2, Milner x 2, Kobeszko, Mikołajewski
Tabela:
1. Computec 9 22 43:16
2. Kulturka 9 22 59:18
3. Kico 9 21 42:19
4. Waluś Trans 9 16 38:28
5. Sulechów 9 12 20:23
6. Seco 9 5 21:37
7. Biuromax 9 5 26:61
8. Nowy Dworek 9 0 6:60
Ranking strzelców po 9. kolejce:
Galas (Kulturka) – 21
Rogowski (Kico) – 19
Rafalik (Computec) – 16
Fleszar (Waluś Trans) – 9
Melnyk (Kulturka) – 9
Szymański (Computec) – 8
Bramki w turnieju zdobywali:
Kozłowski (Kico) – 2
Sokoliński (Kico) – 7
Rogowski (Kico) – 19
Pisarski (Kico) – 5
Czarnecki (Kico) – 1
Lewandowski (Kico) – 1
Podwyszyński (Kico) – 4
Szwaradzki (Kico) – 1
Szymon Hukiewicz (Biuromax) – 6
Marek Hukiewicz (Biuromax) – 2
Reva (Biuromax) – 5
Witkowski (Biuromax) - 2
Mulindin (Biuromax) - 2
Iwanowski (Computec) – 3
Rafalik (Computec) – 16
Świtała (Computec) – 6
Iwan (Computec) – 2
Hajdasz (Computec) - 2
Hnatchenko (Kulturka) – 4
Milner (Kulturka) – 8
Melnyk (Kulturka) – 10
Szczepanek (Kulturka) – 5
Kobeszko (Kulturka) – 7
Mikołajewski (Kulturka) – 3
Galas (Kulturka) – 21
Druchimennyi (Kulturka) – 3
Bąk Łukasz (Kulturka) -1
Dziubiński (Seco/Warwick) – 3
Langner (Seco/Warwick) – 4
Świostek (Seco/Warwick) – 6
Pietrzak (Seco/Warwick) – 4
Chudy (Seco/Warwick) – 2
Kordeczka (Seco/Warwick) – 1
Gendera (Seco/Warwick) – 1
Włosek (Sulechów) – 3
Zawadzki (Sulechów) – 1
Szwer (Sulechów) – 1
Kudła (Sulechów) – 1
Ślusarenko (Sulechów) – 5
Susidło (Sulechów) – 1
Pilz (Sulechów) – 2
Walkowiak (Waluś Trans) - 3
Fleszar (Waluś Trans) – 9
Ratajczyk (Waluś Trans) - 2
Woźniak (Waluś Trans) –1
Łysiak (Waluś Trans) - 5
Lewandowski (Waluś Trans) - 2
Wycke (Waluś Trans) - 4
Szeremeta (Waluś Trans) – 4
Kubala (Waluś Trans) – 1
Iwaszkiewicz (Waluś Trans) – 1
Rybak (Nowy Dworek) - 4
Szumiewicz (Nowy Dworek) - 2
Następne rozgrywki
:
III kolejka – 11 stycznia (sobota)
16.00 – 16.30 - Seco/Warwick - Waluś Trans
16.40 – 17.10 - Biuromax - Sulechów
17.20 – 17.50 - Computec - Kulturka
18.00 – 18.30 - Nowy Dworek - Kico
IV kolejka – 12 stycznia (niedziela)
16.00 – 16.30 - Seco/Warwick - Nowy Dworek
16.40 – 17.10 - Waluś Trans - Biuromax
17.20 – 17.50 - Sulechów - Computec
18.00 – 18.30 - Kulturka – Kico
Więcej wiadomości w tygodniku papierowym „Dzień za Dniem” lub na www.prasa24.pl. Aktualny numer w każdą środę.**Zajrzyj też na Facebooka Dzień za Dniem**
Pomeczowe wypowiedzi po meczu Włókniarz - Sparta
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?